Wierzymy w siłę innowacyjnych pomysłów i nie boimy się wprowadzać je w życie. Kiedy zaczynaliśmy 13 lat temu z pomysłem sprzedaży tzw. dynamicznych pakietów do Polski, nikt nie wierzył w nasz pomysł. Dziś Escape2Poland Ltd sprzedaje elastyczne wakacje ponad 90 000 turystów z całego świata rocznie, a pomysł po wielu latach został zaadoptowany przez największe biura podróży na świecie. 

 

Kilka lat później zdecydowaliśmy się na zbudowanie unikalnego systemu START Parking On-line, który miał połączyć Biura Podróży, Linie Lotnicze, Agencje Turystyczne, Porty Lotnicze oraz systemy rezerwacyjne w jeden wielki eko-system. Na początku nikt nie rozumiał tzw. big picture, dziś system obsługuje ponad 350 000 podróżnych z kraju i za granicy.

 

Nasze motto, determinacja oraz wiara, że możemy zmienić Świat 😉 doprowadziły nas do sukcesu.

“We believe in the power of great & innovative ideas and we’re not affraid of introducing them to the market.”

– Piotr Macierzynski CEO of ECOM Media LTD

Zatrudniamy obecnie ponad 80 osób w całej Polsce, a nasz zespół w centrali tworzy 30 osób. Praca w tak niedużym gronie sprzyja tworzeniu przyjaznej atmosfery, którą wszyscy sobie cenią. Szybko poznasz wszystkich członków zespołu a Twoje zaangażowanie oraz ciężka praca na pewno zostaną zauważone i nagrodzone. Nieduży zespół pozwala nam także na lepszy i bardziej elastyczny podział obowiązków między pracownikami. Dlatego jeśli dostrzeżemy Twój potencjał w innym zakresie niż Twoje podstawowe obowiązki, dopasujemy je do Twoich zainteresowań. Jeżeli natomiast pojawi się dla Ciebie możliwość awansowania, zawsze w pierwszej kolejności przeprowadzimy rekrutację wewnętrzną, aby docenić Twoje zaangażowanie w pracę.


Nasz zespół


Zatrudniamy obecnie ponad 80 osób w całej Polsce, a nasz zespół w centrali tworzy 30 osób, do grona których należą zarówno doświadczeni specjaliści, jak i młodzi pasjonaci innowacyjnych rozwiązań biznesowych, dla których słowo „niemożliwe” oznacza wyzwanie, a nie barierę. Różnorodność, kreatywność, a także wiedza i umiejętności każdego członka zespołu sprawiają, że wspólnie potrafimy tworzyć zaawansowane narzędzia i produkty, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.